Підсумковий Урок За Темою «країни Європи»

Населення переважно зайнято у сільському господарстві – 64 %. Основні центри кольорової металургії – міста в провінціях Ляонін, Юньнань, Хуайнань, Ганьсу. Китай експортує понад 50 видів кольорових металів (олово, цинк, сурма, ртуть, молібден та ін.). Теплоелектростанції, які працюють в основному на вугіллі, виробляють 3/4 електроенергії. Найбільші з них розташовані у вугільних басейнах Північно-Східного Китаю. Паливно-енергетична галузь розвивається на основі місцевої сировини.

Решта поверхні освоєна і використовується для сільськогосподарських угідь і під населеними пунктами, промисловими зонами, комунікаціями. Велика Британія є також центральною державою Співдружності – політичного та економічного об’єднання країн і територій, що раніше входили у Британську імперію (49 держав і території). До складу Співдружності входять домініони (Канада, Австралія, Нова Зеландія та залежні від них території). На півночі Німеччина має досить зручний вихід до Північного і Балтійського морів, які з’єднані між собою Нільським каналом і перетинає основу Ютландського півострова. Вихід до моря забезпечує Німеччині доставку великої кількості вантажів, зокрема палива, сировини, також вивіз готової продукції і є найдешевшим видом транспорту.

Як Забезпечити Сталий Урожай У Сучасних Умовах?

Центральною магістраллю є лінія Мілан – Болонья – Флоренція – Рим. Географічне розташування Італії – витягнутість країни з півночі на південь – визначає конфігурацію сучасної транспортної мережі. Більшість доріг мають меридіональне спрямування, за винятком тих комунікацій, що прокладені на Падуанській рівнині. Важливою галуззю рослинництва вважається зернове господарство.

рослинництво франції спеціалізується на вирощуванні…

Італія розташована в південній частині Європи на Апеннінському півострові та островах Сицилія і Сардинія. Її територію омивають води Середземного моря, що сприяє розвитку торговельно-економічних відносин з країнами Південної Європи, Близького Сходу та Північної Африки. Туніська https://kv-plus.com.ua/ протока завширшки 148 км відокремлює Італію від Північної Африки. На її теренах виникли католицизм і папство. Але як держава сучасного світу вона утворилася в 1870 р., коли було об’єднано розрізнені до цього території. Нині Італія посідає 6-те місце серед країн «Великої сімки».

Степ By Step: Як Німецький Агростартап За Два Століття Став Сьомим Чудом України

Найважливішою макрорегіональною особливістю розміщення російської промисловості є те, що обробна промисловість концентрується переважно у Європейській Росії, а видобувна – у Азійській Росії. У структурі промисловості на три міжгалузевих комплекси – паливно-енергетичний, металургійний, машинобудівний припадає близько 2/3 обсягу продукції країни. Сільське господарство має землеробський напрямок. Головною галуззю є рослинництво, що виробляє три п’ятих товарної продукції. Важливою галуззю рослинництва є овочівництво. Найбільше вирощують томатів в областях Кампанія і Апулія.

Паличка Без Нуля: Перш Ніж Назвати Ціну Товару, Поясніть Його Цінність

За виробництвом свинцю і цинку країна займає відповідно сьоме і десяте місця у світі. У Франції видобувають також мідь, срібло, вольфрам, літій, сурму. Франція є основним виробником золота у Західній Європі.